Dotazník pre vzorky

Kategórie
 
 
 
 
 
Dotazník pre vzorky zdarma

Aby sme Vám mohli poslať správne testery na vyskúšanie zdarma, potrebujeme vedieť, aký typ pleti máte a prípadne akú značku kozmetiky uprednostňujete.

Prosím vyplňte pozorne všetky otázky, aby sa Vaše odpovede zaznamenali v poriadku. Zaznamená sa len dôkladne a úplne vyplnený formulár. Ďakujeme :-)

 

Aký je Váš vek? ( v rokoch)
Chcem vyskúšať vzorky pre toto použitie:
Aký typ pleti máte? Resp. aký problém s pleťou si prajete riešiť? (Pozn. Môžete označiť, alebo odznačiť i viacero problémov. Lepšie je však vybrať jeden špecifický problém)
Pokiaľ sme predchádzajúcimi otázkami nevystihli Váš problém s pleťou, prosím opíšte v krátkosti problém, ktorý si prajete riešiť.
Preferujete niektorú zo značiek kozmetiky, dostupnú na Beautychannel:
Je vaša pleť alergická na kozmetiku? Ak áno, prosím, napíšte na akú kozmetiku, resp. na čo je Vaša pleť alergická.
V prípade, že máte záujem o vzorky vlasovej kozmetiky Rene Furterer, aký problém chcete riešiť? (Pozn. Môžete označiť, alebo odznačiť i viacero problémov. Lepšie je však vybrať jeden špecifický problém)
Ak ste už používali nejakú značku kozmetiky a máte s ňou dobré skúsenosti, napíšte nám prosím meno značky kozmetiky a čo Vás na tejto kozmetike zaujalo. Možno sa vďaka Vám rovnaká kozmetika objaví na Beautychannel.sk.
Ak treba, sem napíšte ľubovoľnú poznámku. Ďakujeme za Vaše odpovede.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia