Pýtate sa

Kategórie
 
 
 
Otázky a odpovede

V tejto časti postupne uverejňujeme niektoré otázky od zákazníčiek, ohľadom kvality pleti a odporúčaných produktov, spolu s našimi odpoveďami. Prajeme si, aby otázky a odpovede poslúžili ako vodítko pri správnom výbere kozmetiky a dali vám odpovede na niektoré otázky, ktoré  vás trápia.

Otázky zákazníčok sú skutočné a ďakujeme všetkým zákazníčkam za úprimné výpovede. Ceníme si otvorenosť a otázky uverejňujeme anonymne, pre úžitok všetkým zákazníčkam. Ďakujeme.

Radi odpovieme na akékoľvek otázky ohľadom kvality pleti a odporúčaným produktom. Zavolajte na telefónne číslo 0903 899866 alebo napíšte na chat, vašu správu si prečítame ako email. Obyčajne odpovieme do 45 minút.

 

 

 
 
 
 

Otázka zákazníčky:

Dobrý deň prajem,  chcela by som Vám požiadať o radu ohľadne výberu vhodného krému zo značky Neostrata. Mám 32 rokov zmiešanú bezproblémovú pleť, avšak na čele sa mi tvoria výraznejšie vrásky, najmä vráska hnevu. V oblasti očí sa mi tvoria jemné vrásky. Zo značky Neostrata používam Restore denný ochranný krém proti starnutiu pleti SPF 23. Chcem Vás poprosiť o radu, aký krém denný/nočný by ste mi odporučili. Ďakujem.

 

Otázka zákazníčky:

Dobrý deň. Odporúčate dvoch výrobcov: Institut ESTHEDERM a Neostrata.  Ktorú značku by ste uprednostnili ?


 

 

Otázka zákazníčky:

Dobrý deň, poprosím poradiť akú starostlivosť ( kozmetický prípravok ) zaradiť do starostlivosti o pleť. Mám 54 rokov, zmiešanú, ovisnutú ( chudú ) pleť, s výraznými vráskami okolo očí a pier. Ďakujem.


 

 

Otázka zákazníčky:

Dobrý deň. Mám 41 rokov. Stále mastnú a aknóznu pleť. Na akné mám kozmetiku, len by som chcela niečo na lifting pleti. Poradíte mi prosím, ktorý krém by pre mňa nebol mastný. Ďakujem.


 

 

Otázka zákazníčky:

Dobrý deň, mám 42 rokov a suchú a zmiešanú pleť. Mimické vrásky ... chcela by som krém ,ktorý pleť rozjasní, hydratuje. Mala som od vás hydratačný krém, čistiace mlieko aj tonikum, plus na čierne bodky. Čo by ste mi odporučili aby nebola pleť napnutá a vráskavá?


 

 

Otázka zákazníčky:

Mám 24 rokov a veľmi nečistú pleť, už od puberty. Mastnejšiu T zónu a suchšie líca . Na nose rozšírené póry a veľa čiernych bodiek . Okolo sánky malé zapálene vyrážky, po ktorých ostávajú škaredé fľaky. Vyskúšala som už veľa produktov z lekárne aj parfumérie, no všetko pomohlo len krátkodobo.


 

 

Otázka zákazníčky:

Dobrý deň. Mám 50 rokov. Mala by som záujem začat používat produkty Neostrata. Zamerať by som sa chcela hlavne na ochabnutosť pleti a výplň vrások. Mala by som záujem o denný, nočný krém. Sérum. Čistenie pleti. Avšak neviem aké produkty by bolo vhodné nakombinovať. Ďakujem za vašu radu.


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia