Súťaž o zľavový kupón

Kategórie
 
 
 
 
 
Súťaž o zľavový kupón

Ponúkame Vám jednoduchú možnosť získať darček - zľavový kupón na 10 % z celkového nákupu. V našom obchode ponúkame kozmetiku troch obľúbených značiek: Institut ESTHEDERM, NeoStrata a René FURTERER. Zvoľte správnu odpoveď na otázku, ktorá sa týka vašej obľúbenej značky kozmetiky :-) Zvyšné dve otázky, týkajúce sa kozmetík, ktoré nepoznáte, skúste odhadnúť :-)

Nezabudnite vyplniť všetky údaje, aby sme Vám mohli ihneď odoslať zľavový kupón. Každá správna odpoveď vyhráva ! Kupón platí na jeden nákup.

Otázka na produkty Institut Esthederm: Ktorá rada kozmetiky Institut ESTHEDERM pracuje v harmónii s prirodzeným ekosystémom pokožky pre dôkladné odlíčenie a vyčistenie pleti?
Otázka na produkty NeoStrata: Ako sa volá pokročilá, komplexná antiagingová starostlivosť o pleť z rady NeoStrata, ktorá pôsobí na všetky viditeľné známky starnutia s využitím najmodernejších technológií?
Otázka na produkty René Furterer: Ktorý produkt starostlivosti o vlasy René FURTERER je odporúčaný ako prvá fáza starostlivosti takmer všetkých vlasových rituálov?
 
 

Podmienky súťaže

Internetového obchodu Beautychannel.sk – „Súťaž o zľavový kód“.
(ďalej len “Podmienky”)

I. Účel spotrebiteľskej súťaže
Účelom súťaže internetového obchodu Beautychannel.sk – „Súťaž o zľavový kupón“ (ďalej len „Súťaž“) je reklama a propagácia internetového obchodu: Beautychannel.sk, organizátora Súťaže spoločnosti Regiapharm s.r.o..

II. Organizátor súťaže
Organizátorom Súťaže je spoločnosť Regiapharm s.r.o., so sídlom: Pálenická 617/17, 922 21 Moravany nad Váhom, IČO: 47385502, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, Oddiel sro, vložka č. 32400/T (ďalej len “Organizátor”).

III. Začiatok a ukončenie súťaže
1. Začiatok Súťaže je dňa 12. 3. 2018 a účastník Súťaže sa môže do Súťaže zapojiť v období od 12. 3. 2018 do odvolania.
2. Ukončenie Súťaže môže byť upravené organizátorom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia