beautychannel.sk

Kategórie
 
 
 
 
 
Súťaž o zľavový kupón

Ponúkame Vám jednoduchú možnosť získať darček - zľavový kupón na 10 % z celkového nákupu. V našom obchode ponúkame kozmetiku troch obľúbených značiek: Institut ESTHEDERM, NeoStrata a René FURTERER. Zvoľte správnu odpoveď na otázku, ktorá sa týka vašej obľúbenej značky kozmetiky :-) Zvyšné dve otázky, týkajúce sa kozmetík, ktoré nepoznáte, skúste odhadnúť :-)

Nezabudnite vyplniť všetky údaje, aby sme Vám mohli ihneď odoslať zľavový kupón. Každá správna odpoveď vyhráva ! Kupón platí na jeden nákup.

Otázka na produkty Institut Esthederm: Ktorá rada kozmetiky Institut ESTHEDERM pracuje v harmónii s prirodzeným ekosystémom pokožky pre dôkladné odlíčenie a vyčistenie pleti?
Otázka na produkty NeoStrata: Ako sa volá pokročilá, komplexná antiagingová starostlivosť o pleť z rady NeoStrata, ktorá pôsobí na všetky viditeľné známky starnutia s využitím najmodernejších technológií?
Otázka na produkty René Furterer: Ktorý produkt starostlivosti o vlasy René FURTERER je odporúčaný ako prvá fáza starostlivosti takmer všetkých vlasových rituálov?
 
 
Nemáte oprávnenie prezerať tento zdroj.
Musíte sa prihlásiť.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia