Kategórie
 
 
 
 
 
Rituál pre citlivú a podráždenú vlasovú pokožku
zväčšiť obrázok
NovinkaAkcia

Rituál pre citlivú a podráždenú vlasovú pokožku

Vlasový rituál pre skľudnenie a osvieženie citlivej a podráždenej vlasovej pokožky. Darčekový balíček - rituál pre krásne a zdravé vlasy.
Kód produktu:351
Výrobca:Rene FURTERER
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom, doprava zdarma
Vaša cena: 28,40 €

*Pre tento akciový balíček nie je možné uplatniť zľavový kód pre akciu "Zľava 15 Eur pri nákupe nad 39 Eur"


 

Ak máte pocit, že máte veľmi citlivú vlasovú pokožku - potrebujete vlasovú pokožku intenzívne skľudniť a osviežiť a posilniť vlasy. 

Rene Furterer vlasová kozmetika odporúča riešiť problém dvoma krokmi:

  • Použi šampón, ktorý rieši vlasovú pokožku
  • Použi vlasovú masku, prípadne sérum, ktoré riešia samotné vlasy

Rituál Astera je ideálny pre kombináciu citlivej vlasovej pokožky a slabých vlasov. V balíčku nájdete nasledovné produkty:

 

  • Astera skľudňujúci a osviežujúci šampón, 150ml: Plnohodnotný produkt. Vyživujúci a upokojujúci rituál pre podráždenú, citlivú vlasovú pokožku. Jemná a ľahká krémová štruktúra šampónu ASTERA poskytuje upokojujúcu sviežosť pre citlivú vlasovú pokožku a nastoľuje svieži ukľudňujúci pocit. Vlasy sú pružné, lesklé, ľahko rozčesateľné a štýlové. Šampón Astera nie je v samostatnej ponuke eshopu.

Účinné látky:

Výťažok z kvetu astry

Indiáni z kmeňa Dakota používali tento veľký fialový kvet, podobný sedmokráske, pochádzajúcej zo Severnej Ameriky, na liečenie rán bojovníkov. Aktívne látky, nachádzajúce sa v astre, ležia v jej polysacharidoch, ktoré sú známe svojimi upokojujúcimi vlastnosťami a pomáhajú posilňovať prirodzenú ochranu vlasovej pokožky.

 

 

 

Chladivý esenciálny olej z mäty priepornej

Archeológovia našli už i v egyptských pyramídach sušené kvety mäty, ktorá sa v staroveku používala na rôzne liečivé účely. Jej vysoko cenený éterický olej je bohatý na mentol, známy svojimi upokojujúcimi, čistiacimi, nedráždivými a osviežujúcimi účinkami na vlasovú pokožku.

 

 

 

Chladivý esenciálny olej z eukalyptu

Eukalyptus pochádza z Tasmánie pri pobreží Austrálie. Používajú ho domorodci na hojenie rán a jeho listy obsahujú éterický olej, ktorého hlavnou zložkou je eukalyptol. Bol vybraný René Furtererom pre jeho antiseptické, čistiace a proti opuchové pôsobenie na vlasovú pokožku.

 

 

 

 

  • Astera skľudňujúce a osviežujúce sérum, 75ml: Plnohodnotný produkt. Zkľudňujúci a vyživujúci rituál pre podráždenú, citlivú vlasovú pokožku. Sérum ASTERA  pre svoju upokojujúcu sviežosť a chladiaci účinok okmamžite upokojuje podráždenú vlasovú pokožku: dosiahnutím chladivého efektu -2,5 ° C ihneď po aplikácii. Jeho aktívne opravné koncentráty obnovujú hydrolipidový film vlasovej pokožky a chránia ju pred agresívnym pôsobením vonkajšieho prostredia. Sérum Astera nie je v samostatnej ponuke eshopu.

Účinné látky sú rovnaké ako u šampónu.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia