Články

Kategórie
 
 
 
 
 

Článok si môžete stiahnuť úplne zdarma ako e-book tu>>> 


Blíži sa leto a čoraz častejšie sa stretávame s otázkami, ktoré súvisia s výberom správneho opaľovacieho prípravku kozmetiky Institut Esthederm. Rozhodli sme sa preto ponúknuť Vám formou otázok a odpovedí niekoľko zásadných informácii tak, aby ste vedeli pre seba a svojich blízkych vybrať ideálnu opaľovaciu starostlivosť na leto.

Otázka: Prečo si vybrať opaľovaciu starostlivosť ESTHEDERM a čím sa líši od ostatných opaľovacích prípravkov na trhu?

Opaľovacia starostlivosť ESTHEDERM navracia pleti prirodzenú schopnosť zdravo sa opáliť. Učí pleť, ktorá neprirodzene reaguje na slnečné žiarenie, postupne budovať prirodzenú schopnosť zdravo a pekne sa opáliť.  Obsahuje patent UV inCellium, ktorý chráni bunky pokožky pred vznikom voľných radikálov, pred zápalovými reakciami a ochraňuje DNA buniek pleti.

Opaľovacia starostlivosť ESTHEDERM sa snaží so slnečným žiarením spolupracovať a využívať priaznivé aspekty pôsobenia slnečných lúčov na pokožku, ktorými sú tvorba vitamínu D, zdravé a krásne  zafarbenie pokožky. Toto je zabezpečené špeciálnym patentom Adaptasun, vďaka ktorému sa pokožka rýchlejšie opáli, opálenie je intenzívnejšie a dlhšie vydrží. Ďalším jedinečným patentom je Cellular Water, ktorý dodáva bunkám potrebnú energiu. Vo vybraných opaľovacích prípravkoch je patent Repair, ktorý pomáha syntéze a  regenerácii kolagénových vlákien pokožky a tým jej navracia mladistvý vzhľad.

 

 

Inšpirovaná profesionálnou estetikou, samotným životom a slnečným svetlom, ESTHEDERM je unikátnou značkou. Značkou, ktorá nie je zameraná na hlasné reklamy - ale na skúsenosť žien, ktoré hľadajú starostlivosť o pleť, ktorá rešpektuje prirodzenú štruktúru pokožky a jej schopnosť prijímať a udržať svetlo. Na skúsenosť, ktorá hovorí o tom, že vždy v tomto hľadaní mali pomocnú ruku - unikátne skúsenosti a vedomosti, ktoré zmenili osud ich pokožky a nakoniec odhalili jej krásu. Pleť má silu zostať mladou dlhšie.

 

TERAPIA HLBOKÝCH VRÁSOK A FOTOSTARNUTIA.

MOLEKULA
Vitamín A patrí medzi pleti prospešné látky zvané retinoidy. Zahŕňajú samotný vitamín A (retinol) a jeho metabolity: retinaldehyd a kyselinu retinovú. V dermatológii sa kyselina retinová (so štatútom liečiva) používa na liečenie akné a starnutia kože.
V kozmetike sa používa vo forme čistého retinolu alebo jeho prekurzoru (retinylpalmitátu). Je popredným prostriedkom proti vráskam. Retinol urýchľuje obnovu pokožky, čím ju vyhladzuje a spevňuje. Po pár dňoch je prirodzená deskvamácia urýchlená, povrch kože je vyhladený a nepravidelnosti minimalizované.
Retinol má preventívny a korekčný účinok na kvalitu dermis:
• Inhibuje enzýmy, ktoré degradujú molekuly kože a sú nadexprimované pri vystavení UV žiareniu.
• Stimuluje tvorbu kolagénu a glykozaminoglykánov.
• Dlhodobo pôsobí proti hlbokým vráskam.

 

TERAPIA PRE POKOŽKU S NEPRAVIDELNÝM MIKRORELIÉFOM, PRE MDLÚ POKOŽKU A POKOŽKU S ROZŠÍRENÝMI PÓRMI.

MOLEKULA
Povrchový chemický peeling je exfoliačnou technikou odstraňujúcou odumreté bunky a vyvolávajú-
cou viditeľný efekt „novej kože“.
Má množstvo výhod pre široké rozpätie indikácií ako je:
• strata žiarivosti
• nerovnomerná farba pokožky
• rozšírené póry
• zmeny mikroreliéfu a povrchu kože
Alfa-hydroxykyseliny (AHA) sa používajú pre mnohé svoje účinky na pokožku vrátane stimulácie
obnovy buniek a hydratáciu.

 

STAROSTLIVOSŤ PRE INTENZÍVNU HYDRATÁCIU A VYPLNENIE VRÁSOK.

MOLEKULA
Strata vody z dermis je faktorom spôsobujúcim predčasné starnutie. Kyselina hyalurónová pôsobí v koži ako rezervoár vody a jej obsah v koži zodpovedá 50 percentám jej celkového množstva v tele.
V kozmetike môže byť rozložená na kyseliny s rôznymi molekulovými hmotnosťami, čo umožňuje prispôsobiť jej vlastnosti na rôzne účely, od povrchovej hydratácie až po dermálnu stimuláciu.
Vysoká molekulová hmotnosť: tvorí viskózno-elastický film s pozoruhodnými hydratačnými vlastnosťami a okamžite vyhladzuje linky spôsobené dehydratáciou.
Stredná molekulová hmotnosť: hydratuje hlboké vrstvy kože, stimuluje tvorbu endogénnej kyseliny hyalurónovej a tak poskytuje hydratáciu na vyplnenie dermis.

 

MOLEKULY POUŽÍVANÉ PRI ESTETICKÝCH PROCEDÚRACH.

Mnohé ženy so skúsenosťami s estetickými procedúrami sú čoraz viac priťahované „kozmeceutikami“, teda kozmetickými produktmi s liečivými vlastnosťami farmaceutík, obsahujúcimi popredné molekuly s vedecky dokázanou účinnosťou. Výskum Institut Esthederm vybral tieto molekuly, často predpisované dermatológmi a estetickými doktormi, a zostavil na ich báze ucelenú produktovú líniu INTENSIVE.

 

COMPLEXE 5 Stimulačný extrakt s esenciálnymi olejmi.

Ako prvá fáza starostlivosti takmer všetkých vlasových rituálov, Complexe 5 očisťuje a pripravuje vlasovú pokožku aktiváciou mikrocirkulácie, vazodilatačný účinok. Týmto spôsobom optimalizuje účinnosť nasledujúcich ošetrení, pretože zvyšuje až 10x prienik aktívnych látok následnej starostlivosti do vlasovej pokožky. Samostatné použitie prináša silu a vitalitu vlasom.

 

 

 

1. PRÍPRAVA

Tajomstvom krásy a zdravia Reného Furterera sú koncentrované esenciálne oleje: Complexe 5

Tento ikonický produkt, regeneračné koncentrované sérum, pôsobí ako elixír stimulujúcich esenciálnych olejov, ktoré dokážu aktivovať mikrocirkuláciu krvi a pripravia tak vlasovú pokožku pre až 10x hlbšiu penetráciu aktívnych látok následnej starostlivosti.

Ide o základný úvodný bod pre väčšinu rituálov a vhodnú príležitosť pre relaxačnú masáž vlasovej pokožky.

 

 

René Furterer vybral 14 esenciálnych olejov pre ich cielené terapeutické a aromatické kvality pre vlasy a vlasovú pokožku.

Vzácne a drahé esenciálne oleje tvoria pravú podstatu rastlín, a teda pôsobia ako naozaj koncentrovaná aktívna látka. Vďaka svojmu pôvodu sa veľmi rýchlo vstrebávajú do vlasovej pokožky, a preto pôsobia hlboko priamo na vlasovú cibuľku a jej okolie.

100 kg rastlín = niekoľko ml esenciálneho oleja

Esenciálne oleje sú lipofilné (afinitné voči tukom). Viažu sa teda na zlúčeniny mazu a prenikajú priamo do dermis, kde sa môžu vstrebať priamo do vlasových folikulov.

Antiseptický = proti všetkým patogénom (baktérie, huby, plesne atď.)

 

EXPERTÍZA – validované lekárnikmi a medzinárodnými vlasovými štylistami

  • Vlasová starostlivosť – detailná znalosť vlasovej pokožky a vlasov
  • Botanika – „od kultivácie k extrakcii“ – pestovanie aj spracovávanie používaných rastlín je úplne v réžii Laboratórií Pierre Fabre
  • Farmaceutický vývoj – aplikácia náročných vedeckých štandardov svetoznámych Laboratórií Pierre Fabre na získavané aktívne prírodné látky
 

Príbeh Reného Furterera má svoje korene v Provence, vo Francúzsku. Jeho babička ho vo veľmi mladom veku zoznámila so svetom rastlín a ich liečivými vlastnosťami, ktorým úplne prepadol.

V roku 1950 si jeho manželka otvára kadernícky salón v Paríži, meste módy, vďaka čomu René Furterer preniká do kaderníckeho sveta. Bolo to obdobie Marylin Monroe a všetky ženy chceli vyzerať ako ona. Ale aplikované kadernícke procedúry často spôsobili kompletné zničenie vlasov.

A tak v roku 1957 René Furterer vytvoril prvý rad produktov vlasovej starostlivosti.                          

 

Príbeh Reného Furterera má svoje korene v Provence, vo Francúzsku. Jeho babička ho vo veľmi mladom veku zoznámila so svetom rastlín a ich liečivými vlastnosťami, ktorým úplne prepadol. Znalosť aktívnych látok rastlín a ich vôní prebudila v tomto mladom vizionárovi okrem hlbokej viery v prírodu tiež základnú myšlienku: krása vlasov je inšpirovaná krásou rastlín.

 

Je určený pre všetkých našich zákazníkov ako odmena za dôveru a vernosť.

Objednávky všetkých zákazníkov sa automaticky sčítavajú a po dosiahnutí stanovenej sumy za predchádzajúce nákupy kumulovane - zákazník dostáva zľavu pre každý nasledujúci nákup.

 

Darčekové poukážky

Vieme, že je príjemné obdarovať svojich priateľov, blízkych alebo známych. Na našom eshope beautychannel.sk si môžete zakúpiť darčekové poukážky v rôznych hodnotách, prípadne nám napísať, o akú darčekovú pouklážku máte záujem a my Vám poukážku radi obratom pripravíme :-)

 

 

Kozmetiku expresne odosielame kuriérom DPD v ten istý deň, pri objednávke do 11:00 hod. s doručením do rúk objednávateľa do 24 hodín. Ak by ste kozmetiku súrne potrebovali, po dohode vieme balíček priviezť aj osobne, do cca 50km od nášho kamenného obchodu v Piešťanoch. Objednávky po 11:00 hod expedujeme na druhý deň po objednaní, s doručením do rúk objednávateľa do 24 hodín. Objednávky poslané poštou posielame v ten istý deň pri objednávke do 15:00 hod.

Posielame vždy viac. Toto je naše motto. Vašu kozmetiku zabalíme vždy s láskou a pre Vás. Navyše, vždy sa snažíme pridať maličkosť, ktorá Vás poteší. Pre verných zákazníkov máme pripravený systém zliav, ktoré sú jedinečné. Máme radi svoju prácu a aj rady, ktoré vieme poskytnúť, pridajú hodnotu k Vašemu nákupu. A vieme sa s vami stretnúť priamo v kamennom obchode, v Lekárni Regia alebo v exkluzívnom salóne Inštitút krásy Regia.

 

Navštívte nás v Lekáreň REGIA, Nálepkova 4, 92101 Piešťany. Vašu obľúbenú kozmetiku máme skladom a môžete si ju vyskúšať alebo sa spýtať na to, čo Vás o kozmetike zaujíma. Náš personál Vám poradí a urobí všetko pre Vaše zdravie, spokojnosť a pohodu. 

Kozmetiku na eshope beautychannel.sk používame i v našom kozmetickom salóne Inštitút krásy REGIA, hotel EDEN, Winterova 60, 92101 Piešťany. Vieme, že pokožka má v sebe všetko potrebné na to, aby bola krásna. V každom veku.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia