O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

Sme experti na kozmetiku Institut ESTHEDERM. Túto kozmetiku používame v našom oficiálnom kozmetickom salóne Esthederm v Pieštanoch.

V internetovom obchode predávame len originálne produkty od oficiálnych slovenských dovozcov značiek INSTITUT ESTHEDERM PARIS, NEOSTRATA a RENE FURTERER PARIS.

Náš príbeh sa začal písať v roku 2014, kedy sme založili lekáreň REGIA v centre Piešťan. Sme veľkými fanúšičkami dobrej kozmetiky a navyše, máme radi krásu vôkol seba. Naša lekáreň je presne taká: priestranná, svetlá, krásne vybavená, tak, že návštevníci sa v nej cítia veľmi príjemne. A presne taký je i personál. V roku 2015 nás oslovil Institut ESTHEDERM Slovensko, ako vybranú lekáreň pre predaj exkluzívnej kozmetiky Esthederm. Kozmetiku Esthederm sme si zamilovali a v roku 2016 sme otvorili  Inštitút krásy REGIA v Piešťanoch, ktorý sa stal jedným z oficiálnych salónov Institut ESTHEDERM Slovensko.

Odtiaľto je už krok ku dobrému eshopu. Internetový obchod beautychannel.sk sme založili v roku 2017 ako vyústenie skúseností s používaním exkluzívnej kozmetiky Institut Esthederm. K nej sme pridali kozmetiku, ktorej dôverujeme: účinnú funkčnú kozmetiku Neostrata a prírodnú vlasovú kozmetiku René Furterer.

Posielame vždy viac. Toto je naše motto. Balíček s kozmetikou vždy balíme s láskou a pre Vás. Navyše, vždy sa snažíme pridať maličkosť, ktorá Vás poteší. Máme radi svoju prácu a aj rady, ktoré vieme poskytnúť, pridajú hodnotu k Vašemu nákupu. Zavolajte nám, pokiaľ máte ľubovoľnú otázku ku produktom alebo typom pleti na tel.č.: 0903 899 866 v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00 hod. 

Eva a Anna

tím Beautychannel.sk

                  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia