O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

Kto sme?

    

 je slovenský trendový eshop, ktorý je blízko zákazníčkam a udržuje s nimi osobný kontakt. Založený na profesionálnej znalosti pleti dvoch kozmetických poradkýň s dlhoročnou skúsenosťou v kozmetickom salóne, v konzultáciách a pomoci klientkám. Našim zákazníčkam poradíme osobnou konzultáciou cez telefón* alebo chat.

Dlhodobo používame kozmetiku Institut ESTHEDERM Paris v našom oficiálnom kozmetickom salóne Esthederm v Pieštanoch.

V internetovom obchode predávame iba dlhodobo nami vyskúšané a overené značky kozmetiky a originálne produkty od oficiálnych slovenských dovozcov značiek INSTITUT ESTHEDERM PARIS, NEOSTRATA, RENE FURTERER PARIS, HELIOCARE, ELANCYL, OBAGI MEDICAL, ELENSILIA.

* (Ak by sme vám nezdvihli váš hovor ihneď, nebojte sa, zavoláme vám späť, ihneď ako ukončíme konzultáciu s inou zákazníčkou. Vašu otázku nám napíšte kľudne na chat, my si ju prečítame ako email a zvyčajne odpovieme do 45 minút. ).

 

Dvanásť dôvodov, prečo nakupovať v našom e-shope

 

 

Aký je náš príbeh?

Náš príbeh sa začal písať v roku 2014, kedy sme založili lekáreň REGIA v centre Piešťan. Sme veľkými fanúšičkami dobrej kozmetiky a navyše, máme radi krásu vôkol seba. Naša lekáreň je presne taká: priestranná, svetlá, krásne vybavená, tak, že návštevníci sa v nej cítia veľmi príjemne. A presne taký je i personál. V roku 2015 nás oslovil Institut ESTHEDERM Slovensko, ako vybranú lekáreň pre predaj exkluzívnej kozmetiky Esthederm. Kozmetiku Esthederm sme si zamilovali a v roku 2016 sme otvorili  Inštitút krásy REGIA v Piešťanoch, ktorý sa stal jedným z oficiálnych salónov Institut ESTHEDERM Slovensko.

Odtiaľto je už krok ku dobrému eshopu. Internetový obchod beautychannel.sk sme založili v roku 2017 ako vyústenie skúseností s používaním exkluzívnej kozmetiky Institut Esthederm. K nej sme pridali kozmetiku, ktorej dôverujeme: účinnú funkčnú kozmetiku Neostrata a prírodnú vlasovú kozmetiku René Furterer.

Posielame vždy viac. Toto je naše motto. Balíček s kozmetikou vždy balíme s eleganciou a pre Vás. Navyše, vždy sa snažíme pridať maličkosť, ktorá Vás poteší. Máme radi svoju prácu a aj rady, ktoré vieme poskytnúť, pridajú hodnotu k Vašemu nákupu. Zavolajte nám, pokiaľ máte ľubovoľnú otázku ku produktom alebo typom pleti na tel.č.: 0903 899 866 v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00 hod. 

 

Eva a Anna

tím Beautychannel.sk

 

                  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia