Kategórie
 
 
 

Elensila Intracell - vysoko účinné masky na tvár so slimačím slizom. Základná rada Elensila Intracell sa skladá z 5 produktov + 3 doplňujúce: 

FIRMING - Spevnenie pleti. Spevňujúca maska na tvár ​​Elensila Intracell Escargot Placenta.
Sliz slimáka Elensila (glykosaminoglykán) a placentárne zložky dodávajú pokožke výživu a vlhkosť a chránia ju pred vysušením, aby ju vyhladili a navlhčili.

WHITENING - Bielenie, zjednotenie pleti. Bieliaca maska na tvár Elensila Intracell Escargot Galactomyces. 
Sliz slimáka Elensila (glykosaminoglykán) a prírodná fermentačná zložka s tromi stupňami enzýmu Galaktomycétu (výživné kvasinky ako vedľajší produkt fermentovaného saké ako zvlhčujúce činidlo a má antioxidačné účinky), pre rovnováhu kožného mazu a hydratácie, vďaka čomu je pleť čistá a svieža.

MOISTURIZING - Hydratácia pleti. Elensila Hydratačná maska na tvár Intracell Escargot Hyaluronic Acid.
Sliz slimáka Elensila (glykosaminoglykán) a kyselina hyalurónová poskytujú pleti účinné udržanie vlhkosti a sviežosti. Pokožku účinne hydratuje.

REVITALISING - Revitalizačná maska na tvár​​ Elensila Intracell Escargo Propolis.
Sliz slimáka Elensila (glykosaminoglykán), propolis a výživný komplex vitamínov. Pomáhajú s revitalizáciou mdlej,  matnej pleti v dôsledku stresu alebo škodlivého environmentálneho prostredia.

REPAIRING - Regeneračná maska na tvár Elensila Intracell Escargot Caviar.
Sliz slimáka Elensila (glykosaminoglykán), francúzskeho cédrového oleja a kaviáru poskytujú vašej pokožke bohatú výživu, dodávajú jej žiarivú farbu, sviežosť a zvlhčenie.

 
 
 
 
ELENSILIA tvárové masky
 
 

ELENSILIA tvárové masky

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia