Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Aktualizované 16.3.2020 9:35

 

Milé zákazníčky a zákazníci,

Staráme sa, aby ste naše krásne balíčky dostali v poriadku.

Vzhľadom na obmedzený režim práce obchodov a úradov, pred zadaním objednávky na našom eshope, prosíme skúste preveriť, či je možné balíček dodať na Vašu lokálnu pobočku Slovenskej pošty a pobočku Zásielkovne. Prosím overte si, či je pobočka otvorená, aby sa k Vám balíček v poriadku a načas dostal, pokiaľ si ako spôsob dopravy vyberiete Slovenskú poštu alebo Zásielkovňu.

My urobíme všetko preto, aby sme balíček odoslali bezpečne a v poriadku.

Balíčky odchádzajú len z prostredia lekárne, balíme ich v nadštandardných hygienických podmienkach a dodržujeme všetky nevyhnutné hygienické zásady. 

V prípade platby na dobierku pri výdaji tovaru je možné platiť len platobnou kartou. Platba v hotovosti je dočasne zrušená a nie je možné hotovosťou platiť. Platba dobierky platobnou kartou platí pre dopravu kuriérom, Slovenskou poštou a preferuje ju i Zásielkovňa.

Najvýhodnejšie je v pokladni eshopu využiť dva druhy bezpečných bezhotovostných platieb:

1/ Cez platobnú bránu Besteron

Ceníme si Vašu lojálnosť. Ako motiváciu ponúkame okamžitú zľavu 3% z objednávky pri použití tejto metódy

- Platba elektronickou kartou

- Platba cez bankové tlačítko

Výhodou platenia cez platobnú bránu je, že úspešná platba je zaznamená okamžite.

 

2/ Platbou na bankový účet eshopu - priamym prevodom na bankový účet

Sme vďační za dobrú zákazníčku / zákazníka. Pri použití tejto metódy, ako motiváciu, Vám emailom pošleme zľavový kupón na zľavu 3% z budúcej objednávky na Beautychannel.sk.

       

IBAN: SK5511000000002926900503  (Použite toto číslo bankového účtu pri platbe na bankový účet eshopu.)

V potvrdení objednávky Vám pošleme číslo bankového účtu, na ktorý môžete uhradiť Vašu objednávku. Úspešná platba je zaznamenaná obyčajne na druhý deň.

 

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám príjemný nákup. Urobíme všetko pre to, aby ste boli spokojní aj napriek obmedzeným možnostiam dodania objednávky.

V prípade, že je Vám treba s niečím pomôcť, prosím kontaktujte nás na nasledovnej emailovej adrese alebo telefónnom čísle. Radi Vám pomôžeme alebo poradíme:

 

 

KAQUN gél Natural klinická štúdia. Produkt bol klinicky testovaný v Dermapro Skin Research Centre, Seoul, Korea ako ELO Gel + (značka, pod ktorou sa KAQUN predáva v Ázii a Afrike)

Späť ku produktom KAQUN

KAQUN je systém vysoko efektívneho dodávania kyslíka do ľudského organizmu. Tento unikátny kyslík môžete do organizmu dostať buď pitím, kúpaním alebo nanášaním priamo na pokožku. Tento celosvetovo unikátny systém reorganizuje štruktúru kyslíka vo vode na malé stabilné klastre s viacnásobnými väzbami. Dôkazom je kyslíková voda, ktorá je sama o sebe neperlivá a aj pri otvorenej fľaši sa v nej kyslík udrží aj niekoľko dní. Na druhej strane sa tieto štruktúry ľahko a efektívne dostávajú priamo do ľudských tkanív, bez použitia dýchacej či obehovej sústavy. Kyslík z vody KAQUN sa v organizme šíri vodnou cestou v medzibunkovom priestore. Nezabúdajme, že voda tvorí až 80 % nášho tela.

 

 

Snopek Biokozmetika

Unikátna 100% prírodná kozmetika v bio kvalite. RAW kozmetika čistá ako príroda sama.

Čoskoro na eshope Beautychannel :-). Veľmi sa tešíme.

 

 

Newsletter 08/2019 opaľovanie s HELIOCARE

1.8.2019 19:50,  Anna, Beautychannel

Newsletter o kozmetike HELIOCARE ( august 2019) si môžete stiahnuť tu >>>

 

8.7.2019 21:50,  Anna, Beautychannel

Máme pre vás naše tipy pre opaľovanie s produktami kozmetiky Institut ESTHEDERM. Naše skúsenosti, rady, zaujímavé súvislosti a informácie, ktoré sa na oficiálnych weboch nenachádzajú. Ďakujeme našej profesionálnej znalkyni kozmetiky Institut Esthederm, Eve Pernischovej z Beautychannel.sk a Inštitútu krásy REGIA v Piešťanoch.

Zaujímavé informácie o Photo Reverse, Photo Regul, Bronz Repair a iných produktoch.

 

 

Škola kozmetiky 1. -Prírodná vlasová kozmetika Rene Furterer

17.6.2018 14:50,  Anna, Beautychannel

Predstavujeme vám prírodnú vlasovú kozmetiku Rene Furterer, so 100% prírodnými, vzácnymi a drahými esenciálnymi olejmi, šetrne získanými parnou destiláciou, v kombinácii s rastlinnými výťažkami, dodávajúcimi produktom Rene Furterer skutočne koncentrované účinné látky a nezabudnuteľnú, osviežujúcu nádhernú vôňu

 

 

14.5.2018 21:50,  Andrej, Beautychannel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potrebujete pomôcť s vlasovými rituálmi 100% prírodnej vlasovej kozmetiky Rene Furterer?

Pomôžeme Vám nájsť najvhodnejší šampón, masku alebo sérum Rene Furterer pre Váš typ vlasov a vlasovej pokožky.

 
3.2.2019, 18:50,  Eva
 
Môže 50 ml tekutý doplnok usilovne pracovať zvnútra tela, aby obnovil kolagén našej pokožky a priniesol žiarivosť a pevnosť, nezriedka -  unavenej tvári? Úspech značky Gold Collagen - na regáloch lekární a u online predajcov na celom svete - naznačuje, že môže.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia