Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Snopek Biokozmetika

Unikátna 100% prírodná kozmetika v bio kvalite. RAW kozmetika čistá ako príroda sama.

Čoskoro na eshope Beautychannel :-). Veľmi sa tešíme.

 

 

Newsletter 08/2019 opaľovanie s HELIOCARE

1.8.2019 19:50,  Anna, Beautychannel

Newsletter o kozmetike HELIOCARE ( august 2019) si môžete stiahnuť tu >>>

 

8.7.2019 21:50,  Anna, Beautychannel

Máme pre vás naše tipy pre opaľovanie s produktami kozmetiky Institut ESTHEDERM. Naše skúsenosti, rady, zaujímavé súvislosti a informácie, ktoré sa na oficiálnych weboch nenachádzajú. Ďakujeme našej profesionálnej znalkyni kozmetiky Institut Esthederm, Eve Pernischovej z Beautychannel.sk a Inštitútu krásy REGIA v Piešťanoch.

Zaujímavé informácie o Photo Reverse, Photo Regul, Bronz Repair a iných produktoch.

 

 

Škola kozmetiky 1. -Prírodná vlasová kozmetika Rene Furterer

17.6.2018 14:50,  Anna, Beautychannel

Predstavujeme vám prírodnú vlasovú kozmetiku Rene Furterer, so 100% prírodnými, vzácnymi a drahými esenciálnymi olejmi, šetrne získanými parnou destiláciou, v kombinácii s rastlinnými výťažkami, dodávajúcimi produktom Rene Furterer skutočne koncentrované účinné látky a nezabudnuteľnú, osviežujúcu nádhernú vôňu

 

 

14.5.2018 21:50,  Andrej, Beautychannel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potrebujete pomôcť s vlasovými rituálmi 100% prírodnej vlasovej kozmetiky Rene Furterer?

Pomôžeme Vám nájsť najvhodnejší šampón, masku alebo sérum Rene Furterer pre Váš typ vlasov a vlasovej pokožky.

 
3.2.2019, 18:50,  Eva
 
Môže 50 ml tekutý doplnok usilovne pracovať zvnútra tela, aby obnovil kolagén našej pokožky a priniesol žiarivosť a pevnosť, nezriedka -  unavenej tvári? Úspech značky Gold Collagen - na regáloch lekární a u online predajcov na celom svete - naznačuje, že môže.
 
 
 

Máte radi exkluzívnu kozmetiku?

15.1.2019, 22:50,  Andrej

Máte radi čistú krásu? Kozmetiku, ktorá prevychováva pokožku, aby fungovala ako mladá? Aby pleť mohla fungovať správne, potrebuje slnečnú energiu. Energiu jej dodáva patentová "bunková voda" ("Cellular water"), ktorá sa nachádza v každom produkte Institut Esthederm. Je to voda, ktorá je svojim zložením identická s vodou kožných buniek. Na pleť pôsobí ako "živá voda". Pokožka má vďaka nej energiu na to, aby si mohla "spomenúť" na správnu funkciu a začať nornálne pracovať. Beautychannel, to je profesionálne kozmetické poradenstvo Institut Esthederm a salón Krásy. Online nájdeme riešenie pre pleť. Pošleme krásny a exkluzívny balíček. V balíčku nájdete vzorky kozmetiky. S unikátnou a dlhodobou prevýchovou pleti. Beautychannel. Kozmetika Esthederm ako ju nikto neposiela. Krásna a elegantná. 
 
 
 

Rene FURTERER - vlasová kozmetika

5.1.2019, 12:50,  Eva
 
Rene FURTERER Paris  je exkluzívna starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku. Každý z vlasových rituálov je vyvinutý len z kombinácie 100% prírodných esenciálnych olejov a rastlinných výťažkov, starostlivo vybraných pre ich cielené terapeutické a aromatické kvality. Tieto vzácne esencie sú tajomstvom značky René Furterer, ktoré sa rýchlo, viditeľne a dlhodobo starajú o vlasovú pokožku a deň za dňom odhaľujú hodvábnu a zmyselnú prirodzenosť vlasov.
Rene Furterer ponúka riešenia pre všetky typy vlasov a problémov s vlasmi: vlasy suché, mastné, bez objemu, náhle vypadávanie, dlhodobé vypadávanie, poškodené a slabé vlasy, ochrana farby vlasov.
Produkty sú rozdelené do základných rituálov: CURBICIA, KARITÉ NUTRI, ABSOLUE KÉRATINE, TRIPHASIC, RF80, TONUCIA, VOLUMEA, OKARA, NATURIA. Tu nájdete najpodrobnejší popis jednotlivých rituálov a produktov na slovenskom webe.
Môj obľúbený tip:
ABSOLUE KÉRATINE Obnovujúci krém - Super bezoplachový krém pre extrémne poškodené a krehké vlasy.
NATURIA Suchý šampón - Expresný rituál krásy pre všetky typy vlasov. Ak sa ponáhľate a nie je čas na zmývanie vlasov, mať po ruke tento suchý šampón sa oplatí. A navyše veľmi pekne vonia.
RF80 ATP ENERGIE Koncentrované sérum - sérum pri náhlom oslabení a vypadávaní vlasov následkom stresu, únavy.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia