Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Máte radi exkluzívnu kozmetiku?

15.1.2019, 22:50,  Andrej

Máte radi čistú krásu? Kozmetiku, ktorá prevychováva pokožku, aby fungovala ako mladá? Aby pleť mohla fungovať správne, potrebuje slnečnú energiu. Energiu jej dodáva patentová "bunková voda" ("Cellular water"), ktorá sa nachádza v každom produkte Institut Esthederm. Je to voda, ktorá je svojim zložením identická s vodou kožných buniek. Na pleť pôsobí ako "živá voda". Pokožka má vďaka nej energiu na to, aby si mohla "spomenúť" na správnu funkciu a začať nornálne pracovať. Beautychannel, to je profesionálne kozmetické poradenstvo Institut Esthederm a salón Krásy. Online nájdeme riešenie pre pleť. Pošleme krásny a exkluzívny balíček. V balíčku nájdete vzorky kozmetiky. S unikátnou a dlhodobou prevýchovou pleti. Beautychannel. Kozmetika Esthederm ako ju nikto neposiela. Krásna a elegantná. 
 
 
 

Rene FURTERER - vlasová kozmetika

5.1.2019, 12:50,  Eva
 
Rene FURTERER Paris  je exkluzívna starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku. Každý z vlasových rituálov je vyvinutý len z kombinácie 100% prírodných esenciálnych olejov a rastlinných výťažkov, starostlivo vybraných pre ich cielené terapeutické a aromatické kvality. Tieto vzácne esencie sú tajomstvom značky René Furterer, ktoré sa rýchlo, viditeľne a dlhodobo starajú o vlasovú pokožku a deň za dňom odhaľujú hodvábnu a zmyselnú prirodzenosť vlasov.
Rene Furterer ponúka riešenia pre všetky typy vlasov a problémov s vlasmi: vlasy suché, mastné, bez objemu, náhle vypadávanie, dlhodobé vypadávanie, poškodené a slabé vlasy, ochrana farby vlasov.
Produkty sú rozdelené do základných rituálov: CURBICIA, KARITÉ NUTRI, ABSOLUE KÉRATINE, TRIPHASIC, RF80, TONUCIA, VOLUMEA, OKARA, NATURIA. Tu nájdete najpodrobnejší popis jednotlivých rituálov a produktov na slovenskom webe.
Môj obľúbený tip:
ABSOLUE KÉRATINE Obnovujúci krém - Super bezoplachový krém pre extrémne poškodené a krehké vlasy.
NATURIA Suchý šampón - Expresný rituál krásy pre všetky typy vlasov. Ak sa ponáhľate a nie je čas na zmývanie vlasov, mať po ruke tento suchý šampón sa oplatí. A navyše veľmi pekne vonia.
RF80 ATP ENERGIE Koncentrované sérum - sérum pri náhlom oslabení a vypadávaní vlasov následkom stresu, únavy.


 
 

Kozmetika Institut ESTHEDERM - Expertíza Beautychannel

2.1.2019, 09:45,  Eva
 
Špičková znalosť kozmetiky Institut ESTHEDERM a skúsenosť v exkluzívnom kozmetickom salóne robia Beautychannel.sk unikátnym dodávateľom kozmetiky ESTHEDERM. Eshop, ktorý dodá vždy viac. Spýtajte sa na vašu pleť online. Vypýtajte si vzorky. Pošleme zdarma. Vyskúšajte.

 

28.12.2018, 20:45,  Eva

Zima je v prírode obdobím oddychu a spánku, ale v starostlivosti o pleť je práve toto ročné obdobie obdobím obnovy a „znovuzrodenia“  a môžeme  smelo používať  vysoko účinné kozmetické prípravky, ktorých použitie v iných ročných obdobiach nie je vhodné.  Pozrime sa, ktoré to sú, bola by škoda nevyužiť ich skrášľujúci potenciál.

 
10.11.2018, 08:45,  Eva
 
Zákazníčky sa nás pýtajú, či vieme poslať vzorky produktov kozmetiky, ktorá je dostupná na eshope, na vyskúšanie. Áno, vieme. Pokiaľ ste si vybrali kozmetiku, ktorú si chcete vyskúšať, napíšte nám na chat alebo email: info@beautychannel.sk. Nezabudnite do správy napísať:

- názov kozmetiky ( najlepšie skopírovať názov produktu v eshope)
- korešpondenčnú adresu, na ktorú vzorky pošleme.

Vzorky posielame ZADARMO.
 
 

13.7.2018, 10:45,  Eva

Opaľovacie prípravky Esthederm s nami cestovali do Turecka a potvrdzujú, že sú našou niekoľkoročnou srdcovkou pre prirodzené a krásne opálenie a k tomu slnečný ochranný rituál na vlasy od René Furterer: Solaire. Obľúbená kombinácia: Bronz Impulse UV InCellium sprej ako príprava pleti pred opaľovaním a na pláži Sun Oil*** trojhviezdičkový opaľovací olej pre silné slnko. 

    
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia