Kategórie
 
 
 
 
 

TRIPHASIC Reactional rituál sérum a šampón

Regeneračný rituál sérum + šampón pri reakčnom - náhlom vypadávaní vlasov. Unikátne patentované zloženie pre udržanie silných a zdravých vlasov, čistotu a ochranu vlasovej pokožky a vlasovej cibuľky. Darček šampón Triphasic zadarmo.
Kód produktu:295
Výrobca:Rene FURTERER
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom, doprava zdarma
Vaša cena: 53,20 €

Obsah balenia:

  • 12 ampuliek x 5ml TRIPHASIC Reactional sérum pre 3 mesačnú kúru.
  • 1 ks TRIPHACIS stimulačný šampón, úplné balenie 200 ml - zadarmo

Indikácia: 

Pri reakčnom - náhlom vypadávaní vlasov z rôznych príčin napr. stres, pôrod, diéta, únava.

Použitie:

Aplikujte TRIPHASIC Reactional 1x týždenne po dobu troch mesiacov. Po umytí šampónom Triphasic naneste celý obsah ampule do jednotlivých prameňov vlhkej a očistenej vlasovej pokožky. Vmasírujte do vlasovej pokožky pre podporu vstrebania prípravku do pokožky. Neoplachujte. Nezanecháva mastný efekt - nemastný efekt.

 

 

Výsledky: Už od prvého mesiaca sú vlasy silnejšie a hustejšie.

Návod na použitie:

Riaďte sa pokynmi na obale : 1. a 2. Otočením uzáveru doprava uvoľníte prášok uzatvorený vo viečku. 3. Dôkladne pretrepte. 4. Otočením uzáveru doľava otvorte. 5. Naskrutkujte aplikátor. 6. Aplikujte celý obsah do vlasovej pokožky.

Vlastnosti:

Unikátne patentované zloženie, skladajúce sa z troch fáz, obsahuje zásadné energizujúce a výživné zložky, ktoré spoločne posilňujú vývoj silných a zdravých vlasov. TRIPHASIC Reactional pôsobí na tri faktory zodpovedné za slabé a tenké vlasy:

  • UDRŽANIE SILNÝCH A ZDRAVÝCH VLASOV: Kombinácia pôsobenia výťažku z brazílskeho ženšenu (patentované), esenciálny olej z pomarančovníka a levandule a vitamínu PP dodávajú vlasovej pokožke maximálnu výživu a optimálne podmienky pre zdravý rast vlasov.
  • ČISTOTA VLASOVEJ POKOŽKY: Nadmerná produkcia kožného mazu môže obmedzovať vlasovú cibuľku v správnom rastu. Vďaka synergickému pôsobeniu hydrolyzovaného výťažku Curbicia zo semien tekvice (patentované) a vitamínu B6 TRIPHASIC VHT ATP INTENSIF pomáha odstrániť nadbytočné množstvo kožného mazu.
  • OCHRANA VLASOVEJ POKOŽKY A CIBUĽKY prebiehajúca v dvoch fázach:
  1. Pôsobenie na vlasový folikul: Adenozín Trifosfát (ATP) inovatívna účinná látka dodávajúca zásadnú energiu vlasovému folikulu a pomáha maximálne predĺžiť životný cyklus vlasu.
  2. Pomáha ochrániť mikro-prostredie vlasov: Hesperidín Metyl Chalkón (HMC) známy tiež ako výťažok z pomarančovníka horkého zmäkčuje vlákna, ktoré obklopujú vlasový folikul. Stearyl Glycyrrhetinát, prírodný výťažok zo sladkého drievka v kombinácii s antioxidačným vitamínom E upokojujú oslabenú vlasovú pokožku v okolí vlasovej cibuľky.

Upozornenie: Na vonkajšie použitie. Obmedzte kontakt s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou. Neprehĺtajte. Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte v prípade tehotenstva a dojčenia.

Ingrediencie:

* Výťažok z Pfaffie

Pochádzajúc z amazonského dažďového pralesa, Pfaffia alebo brazílsky ženšen, je jednou z najoslavovanejších rastlín v tradičnej medicíne. Táto aktívna zložka s bezkonkurenčnou silou maximalizuje dodávanie základných prvkov do vlasov, čím aktivuje rastový faktor VEGF, ktorý zlepšuje mikrocirkuláciu a tým stimuluje rast. Jej účinnosť pri prevencii vypadávania vlasov viedla k jej patentovaniu. PATENTOVANÁ AKTÍVNA ZLOŽKA.

 

 

* Esenciálny olej z pomaranča

Dovážaný z podhorí Himalájí portugalskými prieskumníkmi, sladký pomaranč bol luxusným ovocím až do prvej polovice 20. storočia. Esenciálny olej extrahovaný z kôry je známy svojou ľahkou, uvoľňujúcou arómou a utišujúcimi vlastnosťami, ale je tiež účinným čistiacim a stimulujúcim prvkom pre mikro cirkuláciu živín

 

 

 

* Výťažok Biotrinínu

Získava sa vodnou extrakciou listov kapucínky a potočnice lekárskej. Biotrinín bol vybraný René Furtererom pre svoju schopnosť pôsobiť cielene na životný cyklus vlasov. Pôvodná rastlinná základná zložka Biotrinín pôsobí v troch rozhodujúcich štádiách anagénnej fázy (vznik, rast, zrelosť) na stimuláciu rastu, oneskorenie vypadávania vlasov a predĺženie životnosti vlasov.

 

 

 

* Výťažok Cubricia

Curbicia sa získava hydrolýzou tekvicových semien, exkluzívnym postupom patentovaným René Furtererom, ktorý je trikrát účinnejší pri redukcii kožného mazu. Ideálne pre starostlivosť vlasov, ktoré majú tendenciu byť mastné, reguluje hyperprodukciu mazu v mazovej žľaze, ktorá je jednou z príčin postupnej straty vlasov. PATENTOVANÁ AKTÍVNA ZLOŽKA.

 

 

 

* Výťažok z horkého pomaranča

S pôvodom v Číne, horký pomaranč má celý rad prospešných vlastností. Výťažky z kôry a listov sú bohaté na flavonoidy, čím maximalizujú vaskularizáciu. Získavaný z listov, Hesperidin Metyl Chalkón (HMC), zabraňuje vytvrdzovaniu kolagénových vlákien, čo vedie k vypadávaniu vlasov.

 

 

 

* Výťažok zo sladkého drievka

Pochádzajúc z východného Stredomoria a západnej Ázie, sladké drievko väčšinou rastie na pastvinách. V 4. storočí pred n.l. ho miešali so syrom z konského mlieka, aby sa uhasil smäd v púšti. V súčasnosti sa používa na svoju schopnosť predchádzať kašľu a napomáhať tráveniu, rovnako ako pre anti-spasmodické a protizápalové vlastnosti. Prírodný extrakt zo sladkého drievka, Stearyl Glycyrrhetinate, znižuje mikro zápal vlasovej cibuľky, čo je jeden z faktorov zodpovedných za vypadávanie vlasov.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia