Kategórie
 
 
 
 
 
Antioxidant Defence Serum
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 10 %

Antioxidant Defence Serum

Toto antiagingové sérum obsahuje účinné látky a antioxidanty, ktoré rozžiaria vašu pleť. Môže sa aplikovať pod prípravok s UV filtrom. Získa si Vás príjemnou textúrou.
Kód produktu:T03386
Výrobca:NEOSTRATA
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom, doprava zdarma
Bežná cena: 40,90 € Vaša cena: 36,81 €

Obsah: 30 ml

Príbalový leták si môžete stiahnuť tu >>>

Toto vysoko účinné a koncentrované sérum je určené na zvýšenie ochrany pleti proti oxidačnému poškodeniu, ktoré spôsobuje starnutie pokožky vďaka UV žiareniu, stresu, a vplyvu životného prostredia.

Sérum je určené na denné použitie, je vhodné ho aplikovať pod prípravok s ochranným faktorom. Má ľahkú textúru. Antioxidant Defense Serum doporučujeme používať s ďalšími prípravkami z rady Skin Active, pretože sa vo svojom účinku navzájom dopĺňajú a podporujú. Neparfumované. Dermatologicky testované.

Použitie:

Pomocou prstov sérum jemne votrite do pokožky po očistení pleti. Aplikujte na celú tvár a krk, alebo na konkrétne časti pleti. Sérum môže byť použité samostatne alebo v rámci ošetrenia pleti a slnečnej ochrany.

Vlastnosti:

Toto unikátne zloženie SynerG formula 8.0 obsahuje 8 silných a účinných antioxidantov, určených na boj proti oxidačnému pôsobeniu a chráni pokožku pred predčasným starnutím. Patentovaná kyselina laktobionová a polyhydroxy kyseliny zachytávajú kovy ako železo, vzniknuté oxidáciou a pomáhajú predchádzať poškodeniu buniek spôsobeného slnečným žiarením. Účinná kombinácia kyseliny citrónovej a orgovánu, zeleného čaju a výťažkov z jadier hrozna Chardonnay pomáha neutralizovať päť rôznych typov voľných radikálov a zachovať zdravú DNA, lipidy a bunkové membrány. Navyše, tento mimoriadne účinný zdroj extraktu EGCG zo zeleného čaju chráni pred zápalovými mediátormi v koži.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie! Umiestnite mimo dosahu detí! Dbajte na to, aby prípravok nevnikol do očí. Pokiaľ dôjde ku kontaktu, dobre opláchnite vodou. Pokiaľ sa objaví podráždenie, prerušte používanie.

Skladovanie:

Uchovávajte pri teplote 15 — 30 °C.

Zloženie:

SynerG Formula 8.0, 3% kyselina maltobionová, 3% glukónolakton, 2% kyselina citronová

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia