Kategórie
 
 
 
 
 
Cellular Restoration
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 10 %

Cellular Restoration

Pokročilá antiagingová starostlivosť o pleť, ktorá posilňuje Vašu pleť, zvyšuje tvorbu kolagénu a obnovuje bunky. Linky a vrásky vyhladzuje zvnútra, pleť má pevnejšiu štruktúru.
Kód produktu:T03384
Výrobca:NEOSTRATA
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom, doprava zdarma
Bežná cena: 49,50 € Vaša cena: 44,55 €

  Recenzie a fórum o Cellular Restoration


 

Obsah: 50g

Príbalový leták si môžete stiahnuť tu >>>

Cellular restoration je produkt, ktorý jemné vrásky vyhladí a hlbšie zjemní, jeho pravidelným používaním pleť nadobúda pevnejšiu štruktúru a mladistvý vzhľah.

Vlastnosti:

Vytvorené k obnoveniu základných buniek pleti, obnoveniu hlbších vrstiev kože a zníženiu oxidačného poškodenia kože. Tým sa koža stáva pevnejšia, vypnutejšia a jasnejšia.
- Unikátne zloženie SynerG Formula 15.0 využíva multimechanistický postup na omladenie bunkovej funkcie a posilnenie spodných vrstiev pokožky vďaka kolagénu a glykosaminoglykanov (GAG). Táto formulácia obsahuje extrakt z jablkových kmeňových buniek, ktorý chráni a predlžuje životnosť vlastných kmeňových buniek kože a pomáha spomaliť účinky starnutia.
- Peptidy zvyšujú produkciu kolagénu a znižujú výskyt hlbokých vrások. Je klinicky preukázané, že kyselina glykolová zvyšuje produkciu kolagénu a GAG a tým dochádza k vyplneniu kože a vyhladeniu vrások zvnútra.
- Účinná kombinácia antioxidantov maltobionovej kyseliny a glukonolaktónu pomáha stimulovať obnovu v hlbokých vrstvách pokožky tým, že pôsobia ako cheláty, neutralizujú MMP enzýmy a tým zabraňujú rozpadu kolagénu.
- Výťažok z hroznových semienok, polyfenolový antioxidant známy pre svoje protizápalové vlastnosti, pôsobí s výťažkamí z granátových jabĺk, čučoriedok a Acai ako ochrana proti starnutiu buniek vplyvom zát'ažových faktorov životného prostredia.

Použitie:

Večer naneste na tvár a krk po očistení pleti. Pri použití tohto vysoko účinného prípravku môže nastať prechodné l'ahké olupovanie alebo mravenčenie. Pokial'sú tieto pocity nepríjemné, znížte frekvenciu použitia na každý druhý deň až do prispôsobenia kože.
Citlivá pleť: Používajte každý druhý deň po dobu 2 týždňov, potom raz denne.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie. Umiestnite mimo dosahu detí. Dbajte na to, aby prípravok nevnikol do očí. Pri použití tohto vysoko účinného prípravku môže nastať prechodné pálenie alebo mravenčenie. Pokiaľ sa objaví podráždenie, prerušte používanie. Obsahuje Shea Butter (bambucké maslo). Nepoužívať v prípade citlivosti na túto látku.

Skladovanie:

Nevystavujte vysokým teplotám.

Zloženie:

SynerG Formula 15.0, 5% kyselina glykolová, 5% glukónolakton, 5% kyselina maltobionová

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia