Kategórie
 
 
 
 
 

Dermal Replenishment

Unikátny krém určený pre maximálnu hydratáciu a zvláčnenie pleti. Pôsobí na proces starnutia pleti v najhlbších vrstvách pokožky, kde stimuluje tvorbu kolagénu, pleť hydratuje a spevňuje. Pôsobením na pigmentové škvrny pleť získava jednotný tón.
Kód produktu:T05492
Výrobca:NEOSTRATA
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom, doprava zdarma
Vaša cena: 49,50 €

  Recenzie a fórum o Dermal Replenishment


 

Obsah: 50g

Príbalový leták si môžete stiahnuť tu >>>

Účinný krém k maximálnej hydratácii a zvláčneniu pleti. Používaním Dermal Replenishment dosiahneme pružnejšiu pleť s redukciou vrások a pigmentových škvŕn. Doporučujeme používať s ďalšími prípravkami rady Skin Activ, pretože sa svojim účinkom navzájom podporujú a dopĺňajú.

Vlastnosti:

  • Krém bol navrhnutý pre efektivne doplnenie a udržanie optimálnej úrovne hydratácie pleti. Pomáha viditeľne odvrátit' všetky príznaky starnutia a zanecháva pleť intenzívne hydratovanú, napnutú, pevnejšiu a žiarivejšiu.
  • Týmto hĺbkovým hydratačným krémom s unikátnou účinnou zložkou SynerG Formula 8.5 je možné predchádzat' nežiadúcej dehydratácii a strate pevnosti pleti, jej zlej textúre, tmavým škvrnám, vráskam a iným viditeľným známkam starnutia.
  • Prodew© poskytuje kľúčové stavebné kamene aminokyselín pre prirodzený hydratačný proces pleti, zatiaľ čo komplex prírodných sacharidov napodobňuje pokožke vlastné prírodné cukry, ktoré pomáhajú posilňovať kožnú bariéru a eliminovat' stratu vlhkosti.
  • Patentovaný Aminolil“ zvyšuje spolu s peptidmi prirodzený objem pleti, viditeľne znižuje výskyt jemných liniek a vrások, zatiaľ čo NeoGlucosamine© zvyšuje kyprost a spevňuje pokožku. Znižuje tiež výskyt nerovnomemej pigmentácie a tmavých škvŕn.
  • Tento účinný zvláčňujúci prípravok obsahuje tiež kyselinu maltobionovú, ktorá plet' účinne hydratuje. Je i silným antioxidantom, rovnako ako extrakt z hroznového vína odrody Chardonnay, ktorý bráni pleť pred poškodením voľnými radikálmi.
  • Každodenným užívaním sa pleť stáva mäkšia, hladšia, pevnejšia a dokonale žiarivá.

Neparfumované. Dermatologicky testované.

Použitie:

Jemne aplikujte na tvár a prípadne krk 1x denne, ako nočnú starostlivosť.

Upozornenie:

Len pre vonkajšie použitie! Umiestnite mimo dosahu detí! Dbajte na to, aby pripravok nevnikol do očí. Ak dôjde ku kontaktu, dobre opláchnite vodou. Ak sa objaví podráždenie, prerušte používanie.

Skladovanie:

Uchovávajte pri teplote 15 - 30 C.

Zloženie: 

SynerG Formula 8.5, 4% NeoGlucosamine®, 4% kyselina maltobionová, 5% Aminofil®

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia