Kategórie
 
 
 
 
 
Akciový balíček Skin Active
zväčšiť obrázok
Akcia
Ušetríte: 18 %

Akciový balíček Skin Active

Akciový balíček Retinol + NAG Complex 30ml, Triple Firming Neck Cream 80g je kombináciou dvoch unikátnych produktov intenzívnej starostlivosti o pokožku tváre - Retinol + NAG Comlex a o pokožku krku a dekoltu Triple Firming Neck Cream.
Kód produktu:T00006
Výrobca:NEOSTRATA
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom, doprava zdarma
Bežná cena: 120,00 € Vaša cena: 97,90 €

Obsah balíčka: 2 produkty:

 

Obsah: 30 ml

Tento veľmi silný produkt obsahuje 0,5% čistého, stabilizovaného Retinolu, ktorý má v synergickom pôsobení spolu s patentovaným NeoGlucosaminom® oveľa silnejšie a intenzívnejšie účinky pri procese výstavby a spevnenia kožného matrixu, než Retinol samotný. Ich vzájomné pôsobenie pomáha budovať pleti vlastný kolagén a okolité kožné tkanivo. Dochádza tým k vyplneniu a spevneniu kože a vyhladeniu liniek a vrások zvnútra. Pre dosiahnutie maximálnej stability má Retinol špeciálne, pomaly uvoľňujúce mikro kapsule, vďaka čomu je dosiahnutá vysoká znášanlivosť tejto silnej a účinnej formule.

Zloženie: 0,5% Retinal, 4% NeoGlucosamine®

 

Obsah: 80g

Vysoko účinný krém k vyhladeniu a spevneniu pokožky krku a dekoltu. Unikátne zloženie SynerG Formula 12.0 obsahuje tri klinicky overené složky, ktoré spevňujú a napínajú povädnutú pokožku v týchto ťažko ošetritelných miestch.

Pro-peptid stimuluje tvorbu kolagénu v hlbokých vrstvách pleti, NeoCitriate® s NeoGlucosaminern® vypĺňajú okolité tkanivo podporou novotvorby kolagénu a vyplňovaním okolitého kožného matrixu. Výťažok z jablčných kmeňových buniek chráni dlhovekosť vlastných kmeňových buniek a pomáha tak spomaliť účinky starnutia.

Zloženie: SynerG Formula 12.0, 8% NeoGlucosamine® , 4% NeoCitriate®

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia