Kategórie
 
 
 
 
 

Bionic Eye Cream Plus

Očný krém. Produkt je určený k riešeniu špecifických kožných problémov pomocou prelomových technológií a sily polyhydroxykyselín.
Kód produktu:T03415
Výrobca:NEOSTRATA
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom, doprava zdarma
Vaša cena: 41,50 €

Obsah: 15g

Príbalový leták si môžete stiahnuť tu >>>

Jemný, vysoko účinný, zvláčňujúci krém s vyhladzujúcimi, hydratačnými účinkami pre ošetrenie citlivých partií okolo očí. Pôsobí proti opuchom viečok a odstraňuje kruhy pod očami.

Vlastnosti:

Tento krém bol špeciálne vytvorený pre citlivú pokožku.

Optimálna kombinácia 3% gluconolaktónu /ovocná kyselina/, 1% kyseliny laktobiónovej /ovocná kyselina/, peptidov, vitamínu A a ďalších vybraných prísad zaručuje tieto vlastnosti:
- Nedráždi, takže je vhodný aj pre citlivú pokožku.
- Zvyšuje hydratáciu a pružnosť pokožky.
- Obsah extraktu zo zeleného čaju a uhorky spolu s vitamínmi A a E zaručujú účinnú antioxidačnú ochranu, znižujú tvorbu opuchov a odstraňujú kruhy pod očami.
Pri pravidelnom používaní odstraňuje jemné linky a vrásky. Pokožka bude vyzerať zdravšia, mladšia a bude hladšia a žiarivejšia. Viditeľné zlepšenie môžete očakávať pri pravidelnom používaní za 2—6 týždňov. Neparfumované. Dermatologicky a oftamologicky testované.

Použitie:

Nanášajte na oblasť okolo očí. Odporúča sa používať 2x denne alebo podľa odporučenia lekára. Jemne vtierajte na očistenú pleť, pokiaľ sa nevstrebá. Pri dennom používaní je odporúčané súčasne použiť krém s ochranným slnečným faktorom. Za niekoľko minút je možné naniesť make-up.

Upozornenie:

Len na vonkajšie použitie! Umiestnite mimo dosahu detí! Dbajte na to, aby prípravok nevnikol do očí. Pokiaľ dôjde ku kontaktu, dobre opláchnite vodou. Pokiaľ sa objaví podráždenie, prerušte používanie.

Skladovanie:

Nevystavujte vysokým teplotám.

Zloženie:

3% glukonolaktón, 1% kyselina laktobiónová, peptidová zmes, výťažok z kvasníc, provitamín A a vitamíny E, C

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia