Kategórie
 
 
 
 
 

Bionic Face Serum

Špičkové a zákazníčkami overené sérum pre intenzívne omladenie pleti. Produkt je určený k riešeniu špecifických kožných problémov pomocou prelomových technológií a sily polyhydroxykyselín. Určený pre denné použitie, rozjasňuje pleť a zosilňuje omladzujúce účinky ďalších produktov.
Kód produktu:T03420
Výrobca:NEOSTRATA
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom, doprava zdarma
Vaša cena: 51,90 €

  Recenzie a fórum o Bionic Face Serum


 

Obsah: 30g

Príbalový leták si môžete stiahnuť tu >>>

Koncentrované, vysoko účinné zvláčňujúce sérum s vyhladzujúcimi a hydratačnými účinkami pre všetky typy pleti pre denné použitie. Rozjasňuje pleť a zosilňuje omladzujúce účinky ďalších produktov. Kyselina laktobionová ako silný antioxidant pomáha chrániť kolagénové vlákna pred pôsobením enzýmu MMP a súčasne napomáha ich novotvorbe. Aplikuje sa na celú tvár alebo len na kontúry okolo očí a úst, a to buď samostatne alebo ako podkladová vrstva pod ďalšie produkty. Vhodné ako intenzívna omladzujúca kúra, možno použiť k intenzívnej hydratácii aj po zákroku ako je chemický peeling či mikrodermabrázia.

Bez olejových prísad a parfumácie. Hypoalergénny. ldeálny pre post-procedurálne použitie.

Vlastnosti:

Toto sérum bolo špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku. Optimálna kombinácia 10% kyseliny laktobionovej, vitamínu A, C a E a dalších vybraných prísad zaručuje tieto vlastnosti séra:
- Nedráždi, je vhodný i pre citlivú pokožku.
- Výrazne zvyšuje hydratáciu a pružnosť pokožky.
- Zmenšuje rozšírené póry.
- Odstraňuje jemné ryhy a vrásky.
- Regeneruje pokožku poškodenú vplyvom slnečného žiarenia.
- Kyselina laktobionová výrazne ovplyvňuje tvorbu kolagénu.
- Obsah vitamínu E zaručuje účinnú antioxidačnú ochranu voči voľným radikálom, ktoré spôsobujú starnutie kože.
- Pokožka bude vyzerať zdravšie, mladistvejšie a bude hladšia a žiarivejšia.

Neparfumované, dermatologicky testované. Výrobok nebol testovaný na zvieratách. Viditeľné zlepšenie môžete očakávať pri pravidelnom používaní za 2-6 týždňov.

Použitie:

Ako intenzívnu hydratačnú kúru nanášajte na tvár a krk 1-2 x denne po dobu 1 mesiaca. Ako udržiavaciu hydratačnú kúru nanášajte na tvár a krk 2x týždenne (večer), pokiaľ lekár neurčí inak. Jemne vtierajte na očistenú plet' pokiaľ sa nevstrebá. Pri dennom používaní je odporúčané súčasne použit' krém s ochranným slnečným faktorom. Za niekolko minút je možné naniesť make-up.

Upozornenie:

len na vonkajšie použitie! Umiestnite mimo dosahu detí! Pri používaní dbajte na to, aby sérum nevniklo do očí a nebolo aplikované na sliznice. V prípade, že sa objaví podráždenie, prerušte používanie séra a kontaktujte svojho Iekára-dermatológa.

Zloženie:

10% kyselina laktobionová, Vitamíny A, C, E

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia